Wyruszam w podróż dookoła świata!

19.4.18

Tak! Decyzja zapadła! Postanowiłam spełnić kolejne marzenie z dzieciństwa, spakować plecak i ruszyć przed siebie z biletem w jedną stronę bo urodziłam się po to, aby krok po kroku zmierzać do upragnionego celu. Czy jest tu ktoś kto w dzieciństwie śnił o przemierzeniu świata dookoła, a wraz z dorastaniem porzucił marzenia w kąt bo uznał, że to głupie i nierealne? Z pewnością tak. Jeśli chodzi o mnie to na to nie pozwoliłam... 
Kiedy? 

Pewnie trochę Was zawiodę, ale same przygotowania trwają dość długo. Research, planowanie trasy, wizy, bilety, szczepienia, noclegi, orientacja w sytuacji politycznej, kwestie organizacyjne. Dodatkowo w tym roku zabiorę Was jeszcze do Hiszpanii, w której spędzę aż 4 miesiące i do Azji, a w połowie 2019 do USA. Chciałam jednak, abyście towarzyszyli mi podczas przygotowań do wyprawy od samego początku. 
Moje "must see"

Jestem dopiero w trakcie tworzenia listy wymarzonych miejsc, które chciałabym zobaczyć, ale wiem  już co na pewno się na tej liście znajdzie. Będą to Chiny, Japonia, Australia i Nowa Zelandia. Przemierzę Ziemię ze wschodu na zachód i zabiorę Was ze sobą! Zamierzam regularnie zamieszczać posty na blogu i podejmę próbę nauki vlogowania do tego czasu. 
Będziecie śledzić moje przygody? 

__________________________________________________________


Jeżeli tekst Ci się podobał i chcesz być na bieżąco z moją blogową twórczością, nie zapomnij znaleźć mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. Będzie mi również bardzo miło, jeżeli udostępnisz post lub go skomentujesz - to dla mnie znak, że doceniasz moją pracę :)

MOGĄ CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ

0 komentarze

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL