Przeprowadzam się do Hiszpanii!

7.5.18

W tym roku zdecydowałam się zamienić niepewne lato w Polsce na gorącą Hiszpanię. Zamierzam nauczyć się flamenco, oglądać korridę, a podczas sjesty jeść tapas oraz pić sangrię. I oczywiście pracować! Przede mną cztery upalne miesiące. 
Z Polski wylatuję już 1 czerwca. Jak się pewnie domyślacie dostałam kolejny kontrakt w pracy. Macie rację. Moja przeprowadzka jest ściśle związana z animacją. Jestem ogromnie podekscytowana, ponieważ o wyjeździe wiem już od 10 lutego, a w Hiszpanii nigdy nie byłam. 
Przez 4 miesiące będę eksplorować ognistą ziemię Katalonii. Wypisałam sobie już nawet miejsca, które koniecznie chciałabym zobaczyć. Kraj Salvadora Daliego i Penelope Cruz zawsze był na szczycie listy państ, które obowiązkowo muszę zwiedzić. Fascynuje mnie kultura hiszpańska, a przede wszystkim język, którego można słuchać bez końca. Ostatnio uzależniłam się również od hiszpańskich rytmów! Od kilku dobrych tygodni w głośnikach regularnie rozbrzmiewa Maluma i Luis Fonsi. 
Często ludzie mnie pytają, czy ta praca nie jest zbyt wymagająca. W końcu w Polsce zostawiam wszystko co kocham, czyli dom, rodzinę, chłopaka, przyjaciół. Mam ogromne szczęście, że moi bliscy zawsze popierali moje decyzje i akceptowali wybory. Podróże są tym co kocham od zawsze, nie umiem długo usiedzieć w miejscu, a taka praca od dawna była tą wprost ze snów. Chciałabym się realizować, robić to co sprawia mi przyjemność i spełniać marzenia. Bo powiedzcie mi, kiedy jak nie teraz? 
Chcę próbować nowych rzeczy, smakować świata, nie poddawać się w drodze do realizacji swoich największych marzeń, a ta praca to 2 w 1. Dzięki pobytom poznaje nowe miejsca, nową kulturę, obyczaje, a za zarobione pieniądze wyruszam w kolejne podróże. Dlatego na tegoroczną jesień czekam jak na żadną inną, ponieważ cel został obrany. Zamierzamy przemierzać przez miesiąc azjatycką ziemię! Zapowiada się przygoda życia. 

PS. Jeżeli macie dla mnie jakieś rady dotyczące tego co warto zobaczyć w Katalonii, to koniecznie się ze mną podzielcie. Dajcie znać w komentarzach, lub na Instagramie czy Facebooku. Dozgonna wdzięczność z mojej strony! :)


_______________________________

Jeżeli tekst Ci się podobał i chcesz być na bieżąco z moją blogową twórczością, nie zapomnij znaleźć mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. Będzie mi również bardzo miło, jeżeli udostępnisz post lub go skomentujesz - to dla mnie znak, że doceniasz moją pracę :)

MOGĄ CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ

0 komentarze

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL